לפרוח בטבעיות

חורף 2014, מהחורפים היבשים שידענו. אני כמובן כישראלית אחראית, חשבתי על מפלס הכנרת ומשק מי התהום, אבל בסתר ליבי הכי חששתי מהשפעת הבצורת על יפי הפריחה של פברואר מרץ, לה אני מחכה כל שנה בכליון עיניים… חששותי התבדו. טיול הפריחה השנתי שלנו התרחש בסוף השבוע שהתחיל בפברואר ונגמר במרץ, והוא היה ירוק פורח ומקסים, כמו שרק הארץ שלנו יודעת להיות.

הפעם טיילנו בנחל מיצר בדרום רמת הגולן ביום שישי, ובחלקו התחתון של נחל עמוד בשבת. נושא הטיול היה: לפרוח בטבעיות, ואכן פרחו בו רבים ממטיילינו הותיקים, וגם שלש מטיילות חדשות, שזו להן פעם ראשונה ובמהרה הסתבר שלא אחרונה איתנו. אחת מהן, קרן, התגלתה כצלמת מוכשרת, והיא ישבה אחרי הטיול וערכה סרטון מהתמונות שצלמה בטיול, והוסיפה לו גם כמה תמונות שרחלי צלמה. קרן צרפה לסרטון פס קול של השיר "אדמה ושמיים", שהוא ה"המנון" של טבע ואהבה. קיבלתי את רשותה של קרן להעלות את הסרטון לאתר, והריהו לפניכם, בכל יופיו:

סרטון נוסף מאותו טיול ערכה עדי אושר המוכשרת, מתמונות שקרן ואיילת צלמו בטיול, ומסרטונים שקרן צלמה בקבלת השבת. כל פס הקול בסרטון הזה בנוי מהקלטות מקוריות של השירה בקבלת השבת שקיימנו בטיול בהנהגת איילת והגיטרה:

אם הסרטונים עושים לכם חשק לטייל איתנו במרחבים ירוקים, לשיר ולהיות ביחד,  אתם מוזמנים באהבה! מלאו את הפרטים בטופס משמאל להצטרפות לקהילת הקשר.

פורסם בקטגוריה מיומן הטיולים של דליה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *